Montaż okien dachowych

montowanie okien dachowych w krakowiePoprawnie wykonany montaż okien dachowych jest niezwykle ważny dla zapewnienia prawidłowego funkcjonowania poddasza, a konsekwencje popełnionych w trakcie montażu błędów mogą być bardzo trudne i kosztowne do wyeliminowania.

Skutki nieprawidłowo wykonanego montażu okien dachowych nie muszą się ujawnić od razu. Najczęściej bywa tak, że w trakcie pierwszego sezony grzewczego, w którym użytkowane jest poddasze z wadliwie zamontowanymi oknami, na płytach gipsowo-kartonowych w pobliżu okna dachowego pojawia się pleśń. W trakcie oględzin wykonanych przez fachowca okazuje się, że błąd podczas montażu okna dachowego doprowadził do systematycznego przedostawania się niewielkiej ilości wody opadowej do wnętrza budynku. Część płyt G/K oraz namokniętej wełny mineralnej jest do wymiany, co oczywiście wiąże się z dużymi kosztami. O uciążliwym dla domowniku okresie remontu już nawet nie wspomnę.

Z nami z pewnością unikniesz takich problemów, gdyż montaż okien dachowych na terenie Krakowa, to dla nas chleb powszedni. Montowane przez nas okna dachowe służą naszym klientom przez długie lata. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm wykonujących dachy - chętnie wyręczymy Was w tej pracy, co znacznie skróci czas wykonania przez Was zlecenia.

Wymiana okien dachowych

Chcesz wymienić swoje stare okna dachowe na nowe, lecz obawiasz się związanego z tym remontu poddasza? Nic z tych rzeczy. Nasza forma oferuje wymianę okien dachowych na nowe bez zniszczeń od środka, dzięki czemu unikniesz dodatkowych wydatków i uciążliwego dla domowników remontu.

O wymianie starych okien dachowych na nowe należy pomyśleć, gdy:

  • Nie spełniają współczesnych standardów związanych z izolacją termiczną i akustyczną. Wszyscy wiemy, ile kosztują dziś ceny energii. Niestety, ale tanio, to już było. Waro zatem zastanowić się, czy nie lepiej wymienić stare okna dachowe na nowe, które w znaczący sposób wpłyną na redukcję wydatków na ogrzewanie pomieszczeń. W takim przypadku jest to inwestycja, która się zwróci, a nie wydatek.
  • Doszło do uszkodzenia okna dachowego. Przyczyn uszkodzeń okien dachowych może być wiele. Najczęściej dochodzi do nich podczas nieprawidłowego otwierania okien lub wadliwie działającej wentylacji.
  • Doszło do zużycia okien dachowych. Z racji pełnionej przez nich funkcji, okna dachowe narażone są na szereg niekorzystnych czynników atmosferycznych (upały, mrozy, ulewy itp.). W związku z tym ich żywotność przewidziana jest przez producentów na 20 - 30 lat.

Jeśli poszukujesz wiarygodnej firmy, która zamontuje lub wymieni Twoje okna dachowe, to koniecznie skontaktuj się z nami, a na pewno tego nie pożałujesz.